logo

Chaty

V rekreačním areálu OBOZ 59 se nachází níže uvedené rekreační chaty:

Patrové chaty s obytným podkrovím, ve kterém je prostor pro spaní. V přízemí chaty je předsíň a obývací místnost. Vybavení chaty tvoří kuchyňská linka s dřezem a ohřívačem vody, příborník (kredenc), šatní skříň, 2 komody, pohovka, stůl se židlemi a lavicí, lednice, elektrický vařič, varná konvice, nádobí, olejový radiátor. V blízkosti patrových chat se nachází společné sociální zařízení (WC a umývárna se sprchami) zvlášť pro muže a ženy. Kapacita patrové chaty činí 4 osoby.

Přízemní velké chaty 3 + kk, které mají 2 ložnice, obývací místnost s kuchyňským koutem, koupelnu se sprchou a WC a dále terasu s výhledem na přehradu. Kuchyň je vybavena kuchyňskou linkou s dřezem, varnou deskou, digestoří, varnou konvicí, multifunkční mikrovlnou troubou, lednicí a nádobím. Vybavení chaty tvoří dále dřevěný masívní nábytek (postele, šatní skříně a komody, pohovka se zásuvkami a jídelní stůl se židlemi), matrace, lůžkoviny včetně povlečení a zahradní nábytek. Koupelna je vybavena bojlerem, umyvadlem, skříňkou se zrcadlem, sprchovým koutem a záchodovou mísou. Kapacita velké chaty činí 4-5 osob.

V současné době rekreační areál OBOZ 59 nabízí pouze dlouhodobé užívání a nájem rekreačních chat včetně s užíváním spojených služeb, a to na základě písemné smlouvy sjednané zpravidla na období jednoho kalendářního roku s tím, že chatu včetně příslušenství a služeb lze plnohodnotně užívat v průběhu rekreační sezóny, která trvá v závislosti na počasí obvykle od dubna do konce října. Každá chata má k dispozici jedno vyhrazené parkovací stání pro osobní automobil na parkovišti uvnitř areálu. Podmínky užívání chat stanoví smlouva a provozní a ubytovací řád.

V současné době nejsou žádné volné chaty k nájmu!!!